Klum Kohout rohový, s filtrem a růžicí, pochr. mosaz, 1/2"x1/2" CR38A
Kód: CR38ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Kulový rohový kohout z kvalitní pochromované mosazi, s filtrem a růžicí. Rukojeť je z plastu, součástí roháčku je filtr.
Používá se k připojení jednootvorových baterií a nádržkových splachovačů, a na uzavření přítoku v rozvodech vody do 90°C a pracovního tlaku do 10 barů, případně jiného neagresivního média.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kohouty a ventily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594013122801 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Provozní teplota: | max. 90 °C |
| Provozní tlak: | max. 10 bar |
| Typ: | Rohové, Kohouty |
| Velikost: | 1/2" |
| Záruční doba: | 2 roky |




