LEDVANCE Koupelnové stropní svítidlo, ø 210mm, 900lm, 12W, 4000K, IP44 AC464790055
Kód: AC464790055Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení stropní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4099854105791 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Hloubka: | 210 mm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Krytí: | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Průměr: | 210 mm |
| Příkon: | 12 W |
| Svítivost: | 900 lm |
| Šířka: | 210 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 62 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000 hod. |
| Balení - hmotnost: | 0.500 kg |
| Balení - šířka: | 350 mm |
| Balení - tloušťka: | 350 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |




