Mereo Konzole černá pod nábytkovou desku - oblá CN102KB
Kód: CN102KBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Konzole je určená pro zavěšení desek v koupelně. Montážní sada není součástí balení, nutno dokoupit zvlášť podle charakteru stěny, do které se bude konzole montovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8592480104153 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 150 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Ponte |
| Šířka: | 450 mm |
| Typ: | Konzole pro desku |
| Záruční doba: | 2 roky |




