Mereo Konzole pozinkovaná, pod nábytkovou desku CN101K
Kód: CN101KSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Konzole je určená pro zavěšení desek v koupelně. Montážní sada není součástí balení, nutno dokoupit zvlášť podle charakteru stěny, do které se bude konzole montovat. Váha konzole je pouhých 0,9 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 8592480094867 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 450 mm |
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| Materiál: | Nerez AISI 304 |
| Série: | Ponte |
| Typ: | Konzole pro desku |
| Záruční doba: | 2 roky |




