Mereo Ponte, koupelnová skříňka 70 cm, dub CN221S
Kód: CN221SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série koupelnového nábytku Ponte umožňuje kombinovat skříňky a desky do různých variant.
Umožňuje vytvořit kombinace do velkých koupelen i minimalistické řešení v moderním designu. Otevírání zásuvek je řešeno systémem push-open, tedy otevírání bez úchytek. Zásuvky jsou osazeny kvalitním německým kováním značky BLUM s pomalým dovíráním. Na výběr jsou dvě barevné varianty, dub Kronberg a antracit. Skříňky jsou dodávány ve smontovaném stavu a všechny jsou určeny k zavěšení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 27.31 kg |
| EAN: | 8592480095222 |
| Barva: | Dub Kronberg |
| Délka: | 365 mm |
| Hloubka: | 528 mm |
| Hmotnost: | 27.31 kg |
| Série: | Ponte |
| Šířka: | 700 mm |
| Typ: | Spodní |
| Umístění: | K zavěšení |
| Záruční doba: | 2 roky |




