Mereo Mailo, Opto, koupelnová deska na skříňku 101 cm, dub Riviera CN922D
Kód: CN922DSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Vyberte si desku a pod ni sestavte jednotlivé skříňky nebo regály. Desky dodáváme v různých délkách. Hrany desky jsou laserově opracovány. Vybírat můžete ze dvou barevných provedení - perlově bílá (tloušťka 22 mm) a dub Riviera (tloušťka 28 mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.54 kg |
| EAN: | 8592480086169 |
| Barva: | Dub Riviera |
| Délka: | 28 mm |
| Hloubka: | 470 mm |
| Hmotnost: | 7.54 kg |
| Šířka: | 1010 mm |
| Typ: | Deska pod umyvadlo |
| Záruční doba: | 2 roky |




