Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Dita, s clic-clac CH03VS, chrom CBE10104DC
Kód: CBE10104DCSouvisející produkty
Sifon umyvadlový kulatý, celokovový s převlečnou maticí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Kohout rohový s keramickou kartuší, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Kohout rohový, s filtrem a růžicí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Ventil rohový, s vřetenem, růžicí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Nerezová připojovací hadice k přívodu teplé a studené vody 600mm s maximálním tlakem do 10 bar a provozní teplotou max. 95 °C
Vlnovec nerezový pro stojánkové baterie, 3/8" x M10, délka 60 cm, sada 2ks
Umyvadlo na desku i zavěšení s přepadem, 600x430x125 mm, keramické
Sifon umyvadlový, celokovový s převlečnou maticí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:V sérii baterií DITA se snoubí hranaté linie s oblými, čímž je předurčena pro univerzální použití do celé řady moderních interiérů.
- keramická kartuš 35 mm
- s clic-clac CH03VS
- výkyvný perlátor +-7 º
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8592480124564 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý / Hranatý |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| Kartuš: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Série: | Dita |
| Typ: | Umyvadlová |
| Varianta: | Stojánková |
| Záruční doba: | 10 let |
Oblý robustní design bez výpusti tříkroková kartuš pro sníženou spotřebu vody. Inovativní design s průlomovou technologií výkyvným perlátorem +-7°




