Mereo Umyvadlová stojánková baterie, Sonáta, s clic-clac CH03P, chrom CB10104NC
Kód: CB10104NCSouvisející produkty
Sifon umyvadlový, celokovový s převlečnou maticí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Kohout rohový, s filtrem a růžicí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Kohout rohový s keramickou kartuší, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Ventil rohový, s vřetenem, růžicí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Nerezová připojovací hadice k přívodu teplé a studené vody 600mm s maximálním tlakem do 10 bar a provozní teplotou max. 95 °C
Vlnovec nerezový pro stojánkové baterie, 3/8" x M10, délka 60 cm, sada 2ks
Umyvadlo na desku i zavěšení s přepadem, 600x430x125 mm, keramické
Sifon umyvadlový kulatý, celokovový s převlečnou maticí, vysokou odolností a luxusním vzhledem.
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Tato umyvadlová stojánková baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Tříkroková kartuš zaručuje jednoduchou obsluhu a snižuje spotřebu vody. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.
- keramická kartuš 40 mm
- s clic-clac CH03P
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8592480124557 |
| Barva: | Chrom |
| Design: | Oblý |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Kartuš: | 40 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Série: | Sonáta |
| Typ: | Umyvadlová |
| Varianta: | Stojánková |
| Záruční doba: | 10 let |
Inovativní design s průlomovou technologií výkyvným perlátorem +-7°




