Novaservis Uzávěr výpusti 5/4" černý keramický pro umyvadlo s přepadem S288PPCB ČERNÝ
Kód: S288PPCB CERNYDetailní popis produktu
Uzávěr výpusti 5/4" černý keramický pro umyvadlo s přepadem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902194974417 |
| Hloubka krabice: | 70 mm |
| Hloubka výrobku: | 70 mm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Šířka krabice: | 70 mm |
| Šířka výrobku: | 70 mm |
| Typ: | černá |
| Výška krabice: | 100 mm |
| Výška výrobku: | 90 mm |




