Omp Tea Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, design zátka, 30-45mm, chrom 147.545.5
Kód: 147.545.5Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8019952156187 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Tloušťka umyvadla: | 30-45 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.290 kg |
| Balení - šířka: | 63 mm |
| Balení - tloušťka: | 63 mm |
| Balení - výška: | 86 mm |




