Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, design zátka, 3-65mm, chrom CV2005
Kód: CV2005Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913951428 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Tloušťka umyvadla: | 3-65 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.290 kg |
| Balení - šířka: | 63 mm |
| Balení - tloušťka: | 63 mm |
| Balení - výška: | 86 mm |





