Polysan RETRO podpěrné nohy dlouhé, 2 ks, bronz 103700000186
Kód: 103700000186Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.63 kg |
| EAN: | 103700000186 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bronz |
| Hmotnost: | 5.63 kg |
| Materiál: | Kov |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 5.630 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 600 mm |
| Balení - výška: | 200 mm |




