Polysan ROLLS BLACK vanová zástěna 1200x1500mm, čiré sklo BS-R120B
Kód: BS-R120BDetailní popis produktu
Soubory ke stažení:Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 8590913130243 |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Šířka: | 1200 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ otevíraní: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 53.000 kg |
| Balení - šířka: | 75 mm |
| Balení - tloušťka: | 75 mm |
| Balení - výška: | 1580 mm |




