Polysan ODESSA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 970mm, stříbrná, čiré sklo 37127
Kód: 37127Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Snadná údržba, instalace na levou/pravou stranu, jednoduchá montáž a manipulace
- Vhodná pro vany VERSYS a klasické vany
- Ve zdvižené poloze výkyv ±90° vně i dovnitř
- Spodní silikonové těsnění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.26 kg |
| EAN: | 8590729037064 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Hmotnost: | 19.26 kg |
| Šířka: | 970 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Typ otevíraní: | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Vlastnosti: | Pneumatický zdvih |
| Výška: | 1400 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 19.260 kg |
| Balení - šířka: | 590 mm |
| Balení - tloušťka: | 80 mm |
| Balení - výška: | 1540 mm |








