Polysan ROLLS vanová zástěna 1400x1500mm, čiré sklo BS-R140
Kód: BS-R140Související produkty
Sleva5
ZDARMAZDARMA
10 690 Kč
–14 %
Polysan LEVANA obdélníková vana 170x80x39cm, bílá 71745
Skladem (expedice do 3 dnů)
9 193 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
16 090 Kč
–14 %
Polysan LEVANA obdélníková vana 170x80x39cm, bílá mat 71745.11
Skladem za 1-2 měsíce
13 837 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč
–14 %
Polysan LEVANA obdélníková vana 170x80x39cm, šedá 71745.30
Skladem za 1-2 měsíce
11 945 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
13 890 Kč
–14 %
Polysan LEVANA obdélníková vana 170x80x39cm, ivory 71745.40
Skladem za 1-2 měsíce
11 945 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
27 290 Kč
–14 %
Polysan QUEST obdélníková vana 190x100x49cm, šedá 78531.30
Skladem za 1-2 měsíce
23 469 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
20 990 Kč
–14 %
Polysan QUEST obdélníková vana 190x100x49cm, bílá 78531
Skladem (expedice do 3 dnů)
18 051 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
31 490 Kč
–14 %
Polysan QUEST obdélníková vana 190x100x49cm, bílá mat 78531.11
Skladem za 1-2 měsíce
27 081 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
14 290 Kč
–14 %
Polysan KRYSTA obdélníková vana 180x80x39cm, ivory 71710.40
Skladem za 1-2 měsíce
12 289 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
25 650 Kč
–14 %
Polysan QUEST obdélníková vana 180x100x49cm, ivory 78511.40
Skladem za 1-2 měsíce
22 059 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
29 550 Kč
–14 %
Polysan QUEST obdélníková vana 180x100x49cm, bílá mat 78511.11
Skladem za 1-2 měsíce
25 413 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
25 650 Kč
–14 %
Polysan QUEST obdélníková vana 180x100x49cm, šedá 78511.30
Skladem za 1-2 měsíce
22 059 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
20 990 Kč
–14 %
Polysan VIVA L asymetrická vana 175x80x47cm, bílá mat 70119.11
Skladem za 1-2 měsíce
18 051 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
18 190 Kč
–14 %
Polysan VIVA L asymetrická vana 175x80x47cm, šedá 70119.30
Skladem za 1-2 měsíce
15 643 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
20 990 Kč
–14 %
Polysan VIVA R asymetrická vana 175x80x47cm, bílá mat 78119.11
Skladem za 1-2 měsíce
18 051 Kč
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 8590913130229 |
| Barva profilu: | Chrom |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Šířka: | 1400 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Typ otevíraní: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 1500 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 53.000 kg |
| Balení - šířka: | 75 mm |
| Balení - tloušťka: | 75 mm |
| Balení - výška: | 1580 mm |
Sleva5
ZDARMAZDARMA
13 190 Kč
–14 %
Polysan OLBIA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 1230mm, stříbrná, čiré sklo 30317
Skladem (expedice do 3 dnů)
11 343 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
15 390 Kč
–14 %
Polysan ODESSA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 970mm, stříbrná, čiré sklo 37127
Skladem (expedice do 3 dnů)
13 235 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
9 990 Kč
–14 %
Polysan RIONI vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 710mm, stříbrná, čiré sklo 72915
Skladem (expedice do 3 dnů)
8 591 Kč
Sleva5
ZDARMAZDARMA
13 190 Kč
–14 %
Polysan OLBIA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 1230mm, černá mat, čiré sklo 30317B
Skladem (expedice do 3 dnů)
11 343 Kč




