Aqualine KASIOPEA stojánková umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 1107-05
Kód: 1107-05Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.972 kg |
| EAN: | 8590913800092 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.972 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 142 mm |
| Série: | KASIOPEA |
| Speciální možnosti: | S vytahovací koncovkou |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Stojánková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 4 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.169 kg |
| Balení - šířka: | 145 mm |
| Balení - tloušťka: | 385 mm |
| Balení - výška: | 75 mm |




