Aqualine Nástěnný ventil s ruční bidetovou sprškou, chrom SK215
Kód: SK215Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8590913834028 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 71 mm |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Šířka: | 98 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.650 kg |
| Balení - šířka: | 220 mm |
| Balení - tloušťka: | 150 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |




