Sapho Bidetová sprška kulatá, měď mat BS616PG
Kód: BS616PGDetailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové spršky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135644 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Hloubka: | 59 mm |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Šířka: | 23 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 113 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.230 kg |
| Balení - šířka: | 250 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |





