Sapho SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, měď mat 1208-21
Kód: 1208-21Související produkty
Detailní popis produktu
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| EAN: | 8590913122286 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Délka: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | Anti-twist systém, PVD povrchová úprava |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Balení - hmotnost: | 0.211 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |





