Sapho Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/měď mat SK879PG
Kód: SK879PGSouvisející produkty
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| EAN: | 8590913122279 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Perličkový déšť, Déšť/Perličkový déšť |
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | AntiCalc, PVD povrchová úprava, Více funkcí |
| Průměr: | 120 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.211 kg |
| Balení - šířka: | 130 mm |
| Balení - tloušťka: | 270 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |





