Aqualine Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, průměr 80mm, ABS/chrom SC025
Kód: SC025Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590913824821 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Mlha, Perličkový déšť |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | Více funkcí |
| Průměr: | 80 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 220 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.110 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 140 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |




