Aqualine Sprchové ramínko kulaté, 405mm, chrom T04
Kód: T04Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8590913809408 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 405 mm |
| Hloubka: | 405 mm |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.310 kg |
| Balení - šířka: | 430 mm |
| Balení - tloušťka: | 105 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |




