Aqualine Stojánkový kulový ventil 1/2", 79, 5mm, chrom ZY12034
Kód: ZY12034Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590913821622 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Pouze studená voda |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Stojánková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.800 kg |
| Balení - šířka: | 155 mm |
| Balení - tloušťka: | 185 mm |
| Balení - výška: | 55 mm |




