Sapho ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, bílá SM012
Kód: SM012Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Jak název napovídá, série SMALL nabízí pestrou škálu na prostor nenáročných keramických umývátek. Díky svým malým rozměrům, vysoké funkčnosti a jemnému designu se stanou elegantní součástí koupelny nebo místnosti s WC. Ať preferujete ostré hrany či oblé křivky, SMALL nabízí to, co hledáte. Za pozornost stojí rohové umývátko, které může v mnoha případech představovat dokonalé řešení prostorového uspořádání malé koupelny.
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sapho SMALL pro umývátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| EAN: | 8590913820045 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Přepadová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 250 mm |
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 50x10x25 cm |
| Série: | SMALL |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Umývátko (malé) |
| Výška: | 100 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Balení - hmotnost: | 10.150 kg |
| Balení - šířka: | 520 mm |
| Balení - tloušťka: | 270 mm |
| Balení - výška: | 120 mm |





