Sapho AVICE skříňka na kolečkách, 2x zásuvka 45x57x48, 5cm, bílá AV063-3030
Kód: AV063-3030Související produkty
6 360 Kč
–37 %
Sapho WOODY deska 800x28x500mm, masiv přírodní dub WD080-70
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 990 Kč
Sapho5
8 920 Kč
–18 %
Sapho WOODY deska 1100x28x500mm, masiv přírodní dub WD110-70
Skladem (expedice do 3 dnů)
7 314 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
14 770 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 190x50 cm, provedení límce F TR190F
Skladem za 1-2 měsíce
12 702 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
15 440 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 200x50 cm, provedení límce F TR200F
Skladem za 1-2 měsíce
13 278 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
16 070 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 210x50 cm, provedení límce F TR210F
Skladem za 1-2 měsíce
13 820 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
16 640 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 220x50 cm, provedení límce F TR220F
Skladem za 1-2 měsíce
14 310 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
17 320 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 230x50 cm, provedení límce F TR230F
Skladem za 1-2 měsíce
14 895 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
17 830 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 240x50 cm, provedení límce F TR240F
Skladem za 1-2 měsíce
15 334 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
18 760 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 250x50 cm, provedení límce F TR250F
Skladem za 1-2 měsíce
16 134 Kč
Sapho5
7 920 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 70x50 cm, provedení límce L TR070L
Skladem za 1-2 měsíce
6 811 Kč
Sapho5
8 570 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 80x50 cm, provedení límce L TR080L
Skladem za 1-2 měsíce
7 370 Kč
Sapho5
9 120 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 90x50 cm, provedení límce L TR090L
Skladem za 1-2 měsíce
7 843 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 670 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 100x50 cm, provedení límce L TR100L
Skladem za 1-2 měsíce
8 316 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
10 330 Kč
–14 %
Sapho TAILOR rockstone deska 110x50 cm, provedení límce L TR110L
Skladem za 1-2 měsíce
8 884 Kč
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Výsuv BLUM TANDEMBOX antaro s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
- Jednoduše přemístitelná - na kolečkách
- Umístitelná pouze mimo odpad a přívody vody
Série doplňkových skříněk k umyvadlovým deskám řady AVICE nabízí různé varianty skříněk od závěsných pod desku až po skříňky pojezdové. Vybírejte, kombinujte a dolaďte vzezření své umyvadlové sestavy k dokonalosti.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nízké skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913850349 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 485 mm |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 45x57x48,5 cm |
| Série: | Skříňky AVICE |
| Speciální možnosti: | Tiché a plynulé zavírání |
| Šířka: | 450 mm |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Výška: | 570 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 21.500 kg |
| Balení - šířka: | 600 mm |
| Balení - tloušťka: | 480 mm |
| Balení - výška: | 725 mm |
Sapho5
8 890 Kč
–14 %
Sapho AVICE 3x zásuvka 30x70, 5x48cm, bílá AV062-3030
Skladem za 1-2 měsíce
7 645 Kč
Sapho5
7 940 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, carina CR302-4141
Skladem za 1-2 měsíce
6 828 Kč
Sapho5
8 240 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, carina CR301-4141
Skladem za 1-2 měsíce
7 086 Kč
Sapho5
8 240 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, siena CR301-4242
Skladem (expedice do 3 dnů)
7 086 Kč
Sapho5
7 940 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, agila CR302-4343
Skladem za 1-2 měsíce
6 828 Kč
Sapho5
8 240 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, agila CR301-4343
Skladem za 1-2 měsíce
7 086 Kč
Sapho5
7 940 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, verde CR302-4444
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 828 Kč
Sapho5
8 240 Kč
–14 %
Sapho CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, verde CR301-4444
Skladem (expedice do 3 dnů)
7 086 Kč
Sapho5
8 240 Kč
–14 %
Sapho CIRASA STRIP skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, dub alabama CR301-2322
Skladem za 2-3 měsíce
7 086 Kč
6 860 Kč
–13 %
Sapho ESPACE skříňka 35x78x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC630-2222
Skladem za 1-2 měsíce
5 900 Kč
Sapho5
7 340 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x94x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC530-2222
Skladem za 1-2 měsíce
6 312 Kč
Sapho5
7 840 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 50x94x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, dub alabama ESC850-2222
Skladem za 1-2 měsíce
6 742 Kč
Sapho5
8 920 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x78x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, bílá mat ESC630-3131
Skladem za 1-2 měsíce
7 671 Kč
Sapho5
8 920 Kč
–14 %
Sapho ESPACE skříňka 35x78x32cm, 1x dvířka, levá/pravá, jilm bardini ESC630-1313
Skladem za 1-2 měsíce
7 671 Kč

































