Sapho AXAMITE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom AX40
Kód: AX40Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové podomítkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913840050 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25 mm |
| Tvar: | Design |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 1.200 kg |
| Balení - šířka: | 400 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |





