Sapho BARI svítidlo E14, 40W, 230V, keramické stínítko, IP21, bronz MC811
Kód: MC811Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:BARI nástěnné svítidlo
- vhodné jako osvětlení po boku zrcadla
- neobsahuje žárovku
Série VINTAGE zahrnuje svítidla v retro stylu. Svítidla zaujmou nejen svým zpracováním, ale i keramickými zdobnými stínítky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení nástěnné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.933 kg |
| EAN: | 8590913819742 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bronz |
| Hloubka: | 180 mm |
| Hmotnost: | 0.933 kg |
| Krytí: | IP21 |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Patice: | E14 |
| Příkon: | 40 W |
| Rozměr: | 13,8x18x21 cm |
| Série: | VINTAGE |
| Šířka: | 138 mm |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Výška: | 210 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.933 kg |
| Balení - šířka: | 225 mm |
| Balení - tloušťka: | 270 mm |
| Balení - výška: | 125 mm |





