Sapho DIAMOND skleněná police, čiré sklo, bronz 1318-15
Kód: 1318-15Detailní popis produktu
Krásná série vracející se do starých časů. Výborně kombinovatelná s dalšími produkty ve stejném pojetí. Skvěle ladí především s bateriemi Antea, Vienna a Sassari, s keramikou Classic a nábytkem Retro. S povrchovou úpravou v provedení bronz dokážete vykouzlit z koupelny vysněné místo…
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.751 kg |
| EAN: | 8590913810961 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bronz |
| Délka: | 500 mm |
| Druh: | Polička |
| Hloubka: | 129 mm |
| Hmotnost: | 1.751 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 500x66x129 mm |
| Série: | DIAMOND |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 66 mm |
| Záruční doba: | 10 let |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení - hmotnost: | 1.751 kg |
| Balení - šířka: | 630 mm |
| Balení - tloušťka: | 140 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |





