Sapho KAI nástěnná vanová baterie, chrom KA10
Kód: KA10Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - Údržba
- Dokumenty - Záruční list
Válcové tělo a hranatá hubice nebo hranaté tělo a hranatá hubice, tyto nadčasově působící varianty najdete v nabídce série KAI. Jednotný design podtrhuje masivní páka, která tvarově koresponduje s výtokovými hubicemi. KAI nabízíme v chromu a černé mat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sapho KAI |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.71 kg |
| EAN: | 8590913831430 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.71 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Přepínač: | Tlakový s aretací |
| Rozměr: | 150 mm rozteč |
| Rozteč: | 150 |
| Série: | KAI |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Nástěnná |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 6 let |
| Balení - hmotnost: | 1.710 kg |
| Balení - šířka: | 220 mm |
| Balení - tloušťka: | 130 mm |
| Balení - výška: | 155 mm |





