Sapho SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 1102-40
Kód: 1102-40Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - Údržba
- Dokumenty - Záruční list
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové podomítkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8590913840074 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25 mm |
| Série: | SPECTRE |
| Šířka: | 70 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 70 mm |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 1.180 kg |
| Balení - šířka: | 400 mm |
| Balení - tloušťka: | 195 mm |
| Balení - výška: | 105 mm |





