Sapho SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom 1102-07
Kód: 1102-07Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - Údržba
- Dokumenty - Záruční list
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové podomítkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.245 kg |
| EAN: | 8590913825163 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 3.245 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Série: | LATUS |
| Tvar: | Hranaté |
| Typ: | Podomítková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 6 let |
| Balení - hmotnost: | 3.245 kg |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Balení - tloušťka: | 270 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |





