Sapho LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 60x48cm, bílá 50062
Kód: 50062Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.459 kg |
| EAN: | 8590913831751 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 48.00 cm |
| Hmotnost: | 11.459 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Počet otvorů: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 60x48 cm |
| Série: | LUCIOLA |
| Styl: | Obdélník |
| Šířka: | 60.00 cm |
| Typ: | Do nábytku |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 11.459 kg |
| Balení - šířka: | 800 mm |
| Balení - tloušťka: | 500 mm |
| Balení - výška: | 160 mm |





