Sapho MIXONA nástěnná vanová termostatická baterie, chrom MG410
Kód: MG410Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Subtilní tělo baterie MIXONA díky malým rozměrům kartuše a v základu hranatém designu s příměsí oblých prvků představuje opravdový skvost moderní koupelny. Technickou lahůdkou je řešení nástěnné sprchové a vanové baterie, která díky orientaci páky nepřekáží v prostoru. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubice na vanové baterii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.215 kg |
| EAN: | 8590913856310 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 2.215 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Přepínač: | Integrovaný v rukojeti |
| Rozměr: | 150 mm rozteč |
| Rozteč: | 150 |
| Série: | MIXONA |
| Tvar: | Hranaté |
| Typ: | Nástěnná |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 6 let |
| Balení - hmotnost: | 2.625 kg |
| Balení - šířka: | 190 mm |
| Balení - tloušťka: | 320 mm |
| Balení - výška: | 90 mm |
| Položka byla vyprodána… | |





