Sapho Přepínač na okraj vany, chrom TDT
Kód: TDTSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590913806605 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 40 mm Ø |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Na okraj vany |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.450 kg |
| Balení - šířka: | 150 mm |
| Balení - tloušťka: | 93 mm |
| Balení - výška: | 53 mm |





