Sapho RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 5540
Kód: 5540Související produkty
860 Kč
–13 %
Sapho Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom SG203
Skladem (expedice do 3 dnů)
740 Kč
1 190 Kč
–14 %
Sapho Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, chrom SG201
Skladem za 1-2 měsíce
1 023 Kč
590 Kč
–14 %
Sapho Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
Skladem (expedice do 3 dnů)
507 Kč
210 Kč
–13 %
Sapho POWERFLEX kovová sprchová hadice, 100cm, chrom FLEX100
Skladem (expedice do 3 dnů)
181 Kč
320 Kč
–14 %
Sapho Držák sprchy kulatý, pevný, chrom 1205-15
Skladem (expedice do 3 dnů)
275 Kč
1 280 Kč
–13 %
Sapho Bidetová sprška kulatá, s držákem, chrom 1209-02
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 101 Kč
5 240 Kč
–14 %
Sapho BRILLA CLEANWASH závěsná WC mísa s bidetovou sprškou, Rimless, 36, 5x53cm, bílá 100612
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 506 Kč
5 850 Kč
–14 %
Sapho AVVA CLEANWASH závěsná WC mísa, s bidetovou sprškou, Rimless, 35, 5x53cm, bílá 100312
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 031 Kč
3 990 Kč
–14 %
Sapho Nástěnný ventil s ruční bidetovou sprškou a bezpečnostní pojistkou, kulatý, chrom SG107
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 431 Kč
4 390 Kč
–14 %
Sapho Nástěnný ventil s ruční bidetovou sprškou a bezpečnostní pojistkou, hranatý, chrom SG108
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 775 Kč
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové podomítkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 8590913840067 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr: | 65 mm |
| Průměr kartuše: | 25 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 1.220 kg |
| Balení - šířka: | 400 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |
3 690 Kč
–46 %
Sapho AXAMITE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom AX40
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 990 Kč
3 590 Kč
–44 %
Sapho SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 1102-40
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 990 Kč
2 990 Kč
–14 %
Sapho Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou a držákem toaletního papíru, chrom TJ040
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 571 Kč
4 490 Kč
–14 %
Sapho CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, černá mat CM040B
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 861 Kč
3 490 Kč
–14 %
Sapho ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom AF040
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 001 Kč
4 190 Kč
–14 %
Sapho ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat AF040B
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 603 Kč
4 790 Kč
–14 %
Sapho ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, zlato mat AF040GB
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 119 Kč
3 690 Kč
–14 %
Sapho CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom CM040
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 173 Kč
2 790 Kč
–14 %
Sapho SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 1102-46
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 399 Kč
2 674 Kč
–9 %
Aqualine DAPHNE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom DH841-01
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 415 Kč
2 390 Kč
–14 %
Sapho RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 5541
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 055 Kč
2 390 Kč
–7 %
Aqualine Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hadice 1, 2m, hranatá, černá mat SK301B
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 199 Kč
3 199 Kč
–15 %
Novaservis Bidetová podomítková baterie METALIA 58 chrom 58211,0
Skladem u dodavatele
2 719 Kč
3 199 Kč
–15 %
Novaservis Bidetová podomítková baterie METALIA chrom 57211,0
Skladem u dodavatele
2 719 Kč





