Sapho Ruční sprcha, 215mm, ABS/chrom 1204-08
Kód: 1204-08Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913810039 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce |
| Šířka: | 42 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 215 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.130 kg |
| Balení - šířka: | 250 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |
| Položka byla vyprodána… | |





