Sapho SENATOR vanová souprava s bovdenem, délka 550mm, zátka 72mm, nerez mat VR115528
Kód: VR115528Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Vanová souprava bez napouštění, ovládání zátky pomocí bovdenového lanka.
Materiál:
- Rukojeť - mosaz
- Zátka Ø 72 mm - mosaz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590913819148 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Nerez mat |
| Délka: | 550 mm |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Materiál: | Plast |
| Speciální možnosti: | Ovládání: Bovden |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.900 kg |
| Balení - šířka: | 370 mm |
| Balení - tloušťka: | 190 mm |
| Balení - výška: | 110 mm |





