Sapho SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
Kód: 1601-150Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvojumyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8590913838729 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 46.00 cm |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorů: | 2 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 151x46 cm |
| Styl: | Obdélník |
| Šířka: | 151.00 cm |
| Typ: | Do nábytku |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 36.000 kg |
| Balení - šířka: | 1530 mm |
| Balení - tloušťka: | 480 mm |
| Balení - výška: | 195 mm |





