Sapho Sprchové ramínko kulaté, 350mm, chrom BR351
Kód: BR351Související produkty
3 590 Kč
–14 %
Sapho DREAMART hlavová sprcha, průměr 208mm, nerez lesk SOF2000
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 087 Kč
4 590 Kč
–14 %
Sapho DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 947 Kč
4 190 Kč
–14 %
Sapho KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá páčka, chrom KI42NC
Skladem za 1-2 měsíce
3 603 Kč
3 290 Kč
–14 %
Sapho DREAMART podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom DA041
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 829 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
9 190 Kč
–14 %
Sapho VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom VO042
Skladem za 1-2 měsíce
7 903 Kč
4 890 Kč
–14 %
Sapho KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC
Skladem za 1-2 měsíce
4 205 Kč
6 290 Kč
–14 %
Sapho ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 409 Kč
6 190 Kč
–14 %
Sapho ANTEA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 323 Kč
1 490 Kč
–14 %
Sapho Hlavová sprcha, průměr 200mm, systém AIRmix, ABS/chrom SF077
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 281 Kč
3 890 Kč
–35 %
Sapho ANTEA podomítkový přepínač, chrom DEVIN21
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 490 Kč
3 990 Kč
–14 %
Sapho ANTEA podomítkový přepínač, chrom/zlato DEVIN22
Skladem za 2-3 měsíce
3 431 Kč
3 790 Kč
–14 %
Sapho KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, chrom KI42BC
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 259 Kč
3 390 Kč
–14 %
Sapho KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom KI42C
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 915 Kč
4 190 Kč
–14 %
Sapho ANTEA podomítkový přepínač, páčka, chrom/zlato DEVIN102
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 603 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8024587003829 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 350 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 100 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.470 kg |
| Balení - šířka: | 440 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |
2 190 Kč
–14 %
Sapho MINIMAL sprchové ramínko kulaté, 400mm, nerez mat MI091
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 883 Kč
1 790 Kč
–14 %
Sapho Sprchové ramínko kulaté zvýšené, 370mm, chrom 9005
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 539 Kč
2 060 Kč
–13 %
Sapho Sprchové ramínko hranaté zvýšené, 330mm, chrom 9002
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 772 Kč
1 990 Kč
–14 %
Sapho Sprchové ramínko kulaté, 400mm, zlato BR517
Skladem do 14 dní
1 711 Kč
3 360 Kč
–13 %
Sapho Sprchové ramínko hranaté, 400mm, zlato BR317
Skladem za 3-4 měsíce
2 890 Kč
960 Kč
–48 %
Sapho Sprchové ramínko kulaté tvar S, 300mm, chrom BR551
Skladem (expedice do 3 dnů)
490 Kč





