Sapho AGOS umývátko, litý mramor, 80x22cm, levé/pravé, bílá AS080
Kód: AS080Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.81 kg |
| EAN: | 8590913831553 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Přepadová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 220 mm |
| Hmotnost: | 8.81 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 80x22 cm |
| Šířka: | 800 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Nábytkové umyvadlo |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Do nábytku |
| Balení - hmotnost: | 8.810 kg |
| Balení - šířka: | 820 mm |
| Balení - tloušťka: | 240 mm |
| Balení - výška: | 126 mm |





