Sapho CHANEL dekorační lišta mezi zásuvky 534x70x20 mm, černá mat DT601
Kód: DT601Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590913894268 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 20 mm |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměr: | 53,4x7x2 cm |
| Šířka: | 534 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.280 kg |
| Balení - šířka: | 540 mm |
| Balení - tloušťka: | 20 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |





