Sapho DARA CUT zrcadlo s LED podsvícením 20W, ø 100x90cm, topná fólie 34900CI
Kód: 34900CIDetailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Příkon topné fólie: max. 35 W
- Teplota fólie: 35 - 40 °C
Technické parametry LED:
- Chip: SMD 2835
- Počet LED: 60/m
- Napájecí napětí: 12 V/DC
- LED driver 220-240V~50/60Hz /12 V, IP44
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Ochrana proti korozi
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulatá zrcadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 34900 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Barva rámu: | Bez rámu |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| Krytí: | IP44 |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Příkon: | 20 W |
| Speciální možnosti: | Ochrana proti korozi, Otočné zavěšení, Vyhřívání proti zamlžení |
| Svítivost: | 1430 lm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Tvar: | Jiný |
| Typ zrcadla: | Zrcadla podsvícená |
| Výška: | 900 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 25000 hod. |
| Balení - hmotnost: | 11.500 kg |
| Balení - šířka: | 1065 mm |
| Balení - tloušťka: | 75 mm |
| Balení - výška: | 1085 mm |





