Sapho Držák sprchy, otočný, zlato SUP25
Kód: SUP25Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8590913860423 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlatá |
| Hloubka: | 99 mm |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Průměr: | 65 mm |
| Šířka: | 65 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 65 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.310 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 100 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |





