Sapho EZARA umyvadlová skříňka 79, 8x52x46cm, dub cuneo EZ801-2525
Kód: EZ801-2525Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série koupelnového nábytku EZARA rozměrově navazuje na sérii CIRASA, přináší však moderní bezúchytkové řešení zásuvek. Zásuvky se otevírají za horní hranu čela a mezi zásuvkami je umístěna výměnná dekorační lišta CHANEL. Série nabízí skříňky v šířkách od 50 do 100 cm s umyvadly z litého mramoru SIDRA a s keramickými umyvadly PIEDRA, PRACTICO a SLIM a skříňky šířek 120 a 140 cm s keramickými dvojumyvadly PURA od italského výrobce GSI.
U většiny skříněk lze místo umyvadla zvolit desku z materiálu DTDL nebo Rockstone pro instalaci umyvadla na postavení. Tím vzniká více designových variant. Pod umyvadlo nebo desku lze doplnit permanentní ambientní LED osvětlení o teplotě 6000 K.
Zásuvky jsou vybaveny výsuvy s pomalým dojezdem a automatickým dovřením. Úložný prostor lze rozšířit přidáním doplňkových skříněk ESPACE. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připravený k okamžité instalaci.
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlová skříňka |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8590913114168 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub cuneo |
| Hloubka: | 460 mm |
| Hmotnost: | 24 kg |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 79,8x52x46 cm |
| Série: | EZARA |
| Speciální možnosti: | Tiché a plynulé zavírání |
| Šířka: | 798 mm |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výška: | 520 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení - hmotnost: | 24.000 kg |
| Balení - šířka: | 820 mm |
| Balení - tloušťka: | 480 mm |
| Balení - výška: | 540 mm |
































