Sapho Hlavová sprcha, 250x250mm, chrom 1203-05
Kód: 1203-05Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.055 kg |
| EAN: | 8590913811814 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hloubka: | 250 mm |
| Hmotnost: | 2.055 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Šířka: | 250 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 7 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | 1 cesta |
| Balení - hmotnost: | 2.055 kg |
| Balení - šířka: | 275 mm |
| Balení - tloušťka: | 275 mm |
| Balení - výška: | 85 mm |





