Sapho KARE 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá 17085
Kód: 17085Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Keramická umyvadla KARE se vyznačují tenkou hranou. Moderní design umyvadel vynikne především v kombinaci s umyvadlovou skříňkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.1 kg |
| EAN: | 8590913872426 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 46.00 cm |
| Hmotnost: | 24.1 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorů: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 85x46 cm |
| Série: | KARE |
| Styl: | Obdélník |
| Šířka: | 85.00 cm |
| Typ: | Nástěnná |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 24.100 kg |
| Balení - šířka: | 865 mm |
| Balení - tloušťka: | 470 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |





