Sapho KRONY stojánková umyvadlová baterie, gun metal GJ002GM
Kód: GJ002GMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - Údržba
- Dokumenty - Záruční list
Umyvadlové baterie jsou nejpoužívanějším typem baterií, proto jsme rozšířili jejich nabídku. Lze je kombinovat s termostatickými bateriemi do sprchového koutu, či se samostatnými bateriemi na okraj vany. V sérii uvedené baterie postrádají příbuzné baterie stejného designu pro další instalace, jsou v nabídce solitérní, přesto pro svou originalitu jistě najdou své příznivce. V sérii naleznete i speciální vysoké baterie k umístění na desku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sapho SOLITER |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 8590913116971 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Gun metal |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 162 mm |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25 mm |
| Série: | SOLITER |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 175 mm |
| Výška výtoku: | 112 mm |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Balení - hmotnost: | 1.730 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 310 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |





