Sapho MOON keramické umyvadlo na desku, průměr 43cm, bílá 3112-KL
Kód: 3112-KLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 8590913135347 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 430 mm |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 430 mm |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 43x21 cm |
| Šířka: | 430 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 210 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 10.200 kg |
| Balení - šířka: | 437 mm |
| Balení - tloušťka: | 437 mm |
| Balení - výška: | 221 mm |





