Sapho MULTISYSTEM uchycení osvětlení na zrcadlo, galerku, černá E28149EI
Kód: E28149EISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Držák pro uchycení osvětlení na galerku nebo zrcadlo
- tloušťka zrcadla: max.6 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| EAN: | 8590913949623 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| Materiál: | Plast |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.017 kg |
| Balení - šířka: | 44 mm |
| Balení - tloušťka: | 20 mm |
| Balení - výška: | 22 mm |





