Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá/dub alabama AS548-H3331
Kód: AS548-H3331Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.867 kg |
| EAN: | 8590913136122 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 4 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka: | 480 mm |
| Hmotnost: | 18.867 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 40x90,7x48 cm |
| Série: | OASIS |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Na postavení |
| Výška: | 907 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 18.867 kg |
| Balení - šířka: | 420 mm |
| Balení - tloušťka: | 500 mm |
| Balení - výška: | 910 mm |





